Strona Niesłyszących w Jarocinie

Wigilia 2009r.
  Tłumacze
o nas

Celem Związku jest zrzeszanie osób niesłyszących i innych osób z uszkodzonym słuchem dla udzielania im pomocy w sprawach życiowych,a w szczególności:
1.Organizowanie i prowadzenie pracy oświatowej,kulturalnej,zawodowej i społecznej w środowisku osób niesłyszących i ich rodzin.
2.Organizowanie i prowadzenie działalności szkoleniowej w różnych formach szkolnych i poza szkolnych w tym-w szczególności w zakresie języka migowego.
3.Organizowanie własnych form rekreacji ruchowej,turystyki i sportu.
4.Prowadzenie zawodowej rehabilitacji osób niesłyszących i z uszkodzonym słuchem zatrudnionych w jednostkach działalności Związku.
5.Ochrona praw i interesów,oraz udzielanie pomocy w sprawach socjalno-bytowych.
6.Prowadzenie działań w zakresie ochrony zdrowia,oraz profilaktyki zdrowotnej i społecznej.
7.Propagowanie w społeczeństwie problemów ochrony słuchu i rehabilitacji osób niesłyszących i z uszkodzonym słuchem,oraz podejmowanie działań zmierzających do zapobiegania inwalidztwa słuchu.
8.Pomoc w sprawach życia codziennego.
dodał:Andrzej Grzebisz 01.kwietnia 2008r.

Przycisk Facebook "Lubię to"

Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja